BASIC

Практичні форми, чистий дизайн, лаконічні рішення - це все характеризує дизайн BASIC. Це популярне рішення дизайну кухні з накладними ручками. Дизайн BASIC налічує найширший асортимент декорів та їх поєднань серед дизайнів ReStyle.
Новий погляд на дизайн кухонь
Дизайн Basic з найбільш адаптивним та широким асортиментом поєднань та рішень, задовольнити будь-які естетичні потреби. Обирайте своє поєднання матеріалу, фактури, кольору та фурнітури, втілюйте свої мрії про ідеальний простір кухні.

Варіації Basic

Дизайн Basic доступний у шести різних матеріалах: Color, Wood, Laminate, Linoleum, Soft Touch та Authentic. Для дизайну фасадів Basic ми пропонуємо скандинавські накладні ручки з нашого асортименту Basic.

Ваша кухня може бути як однотонною, так і зі сміливим поєднанням декількох декорів чи матеріалів. В дизайні Basic доступне будь-яке проявлення вашого бачення.

Стилістична єдність
Окрім асортименту декору фасадів не менш широкий вибір серед обробки стільниці. Ми часто рекомендуємо стільниці Linoleum, але ви можете себе не стримувати в фантазіях та віднайти унікальне поєднання. На вибір стільниці в матеріалах Wood, HPL та Quartz.

МАТЕРІАЛИ ФАСАДІВ BASIC


МАТЕРІАЛИ СТІЛЬНИЦЬ

ДЛЯ НАТХНЕННЯ
Ми зібрали галерею з різними варіантами втілення кухні з дизайном Basic.
Це допоможе вам відчути настрій Basic, розглянути всі візуальні нюанси дизайну та обрати бажане поєднання фасадів, стільниці та ручок.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна