EVOLUTION

Практичні технологічні рішення та скандинавський стиль реалізовані в дизайні EVOLUTION. Популярне рішення з вбудованою ручкою доступне в одному з найширших асортиментів декорів від ReStyle.
Новий погляд на дизайн кухонь
Evolution адаптивний та гнучкий, з широким асортиментом поєднань матеріалів та декорів. Спробуйте однотонне рішення кухні або сміливе поєднання декількох декорів чи матеріалів. Реалізуйте своє бачення ідеального дизайну.

Варіації Evolution

Дизайн Evolution доступний у шести різних матеріалах: Color, Wood, Laminate, Linoleum, Soft Touch та Authentic. Технологічне рішення конструкції корпусу зі вбудованою ручкою формує естетику дизайну Evolution. Ручка Evolution є акцентом кухні, може бути горизонтальною чи вертикальною. Колір обробки ручки на вибір нержавійка або чорний анодований.

Стилістична єдність
Окрім асортименту декору фасадів не менш широкий вибір серед обробки стільниці. Ми часто рекомендуємо стільниці Linoleum, але ви можете себе не стримувати в фантазіях та віднайти унікальне поєднання. На вибір стільниці в матеріалах Wood, HPL та Quartz.

МАТЕРІАЛИ ФАСАДІВ EVOLUTION


МАТЕРІАЛИ СТІЛЬНИЦЬ

ДЛЯ НАТХНЕННЯ
Ми зібрали галерею з різними варіантами втілення кухні з дизайном Evolution.
Це допоможе вам відчути настрій Evolution, розглянути всі візуальні нюанси дизайну та обрати бажане поєднання фасадів, стільниці та вбудованої ручки.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна