JOY

Кухня JOY створена дизайнерами ReStyle для молодих та безтурботних, любителів чистого природного простору. Технологічне рішення фрезерованої ручки JOY порадує користувача легкістю використання і тактильністю.
Новий погляд на дизайн кухонь

Кухня Joy відтворення легкості від початку проекту і протягом всього часу використання. Ви можете поєднувати в одному проекті декілька різних декорів для відтворення свого особливого відчуття дизайну.

Варіації Joy

Дизайн Joy представлений у двох видах оздоблення: color, authentic.

Дизайнери при створенні Joy підтримали тенденцію раціонального споживання та екологічності. Особлива форма фасаду з фрезерованою ручкою, що не потребує додаткових атрибутів та натуральні матеріали, що виготовлені з вторинно переробленої деревини, це ідеальне рішення для прихильників нового бачення продукту.

Стилістична єдність
Ми рекомендуємо стільниці Linoleum для створення особливо природного виду. Фасади в матеріалі Authentic влучно підкреслюються дубовим краєм стільниці Linoleum. Як альтернатива зверніть увагу на стільниці Wood, HPL з унікальними фактурами чи кам'яні стільниці Quartz.

МАТЕРІАЛИ ФАСАДІВ JOY


МАТЕРІАЛИ СТІЛЬНИЦЬ

ДЛЯ НАТХНЕННЯ
Ми зібрали галерею з різними варіантами втілення кухні з дизайном Joy.
Це допоможе вам відчути настрій Joy, розглянути всі візуальні нюанси дизайну та обрати бажане поєднання фасадів та стільниці.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна