STEP

Досвід, сучасне промислове обладнання та креатив команди ReStyle стали передумовою створення дизайну STEP. Унікальна технологія та майстерність виробництва втілені в естетиці фасадів STEP: стрімкі лінії направлені вверх підкреслюють структуру деревини та загальну композицію кухні.
Новий погляд на дизайн кухонь
Наша авторська розробка фрезерованого фасаду Step доведена до візуального ідеалу завдяки суворо підібраним матеріалам обробки. Показова та витончена кухня Step задовольнить функціональну потребу та стане самодостатньою окрасою простору.

Варіації Step

Дизайн Step доступний у двох матеріалах: Wood дуб темний та Authentic.

Для дизайну фасадів Step ми пропонуємо два рішення ручок: накладні ручки з нашого асортименту Basic або вбудована ручка Evolution.

Варіативність поєднання матеріалу та ручки кожен раз формує особливий візуальний вигляд.

Стилістична єдність
Дизайн Step вирішений у найбільш аутентичних та самобутніх декорах, які створять неймовірну атмосферу у вашому унікальному просторі в поєднанні з авторськими фасадами ReStyle.
Поєднайте кухню Step зі стільницею Wood чи Quartz аби довершити дизайн. Також в асортименті представлені стільниці з Linoleum та HPL.

МАТЕРІАЛИ ФАСАДІВ STEP


МАТЕРІАЛИ СТІЛЬНИЦЬ

ДЛЯ НАТХНЕННЯ
Ми зібрали галерею з різними варіантами втілення кухні з дизайном Step.
Це допоможе вам відчути настрій Step, розглянути всі візуальні нюанси дизайну та обрати бажане поєднання фасадів, стільниці та ручок.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна