TASTY

Ми об'єднали практичність форм та скандинавський стиль і з'явилась TASTY. Ця популярна кухня натхненна данською природою і створює світ спокою та умиротворення. Її точні форми оживають завдяки поєднанню натуральних та природних матеріалів.
Новий погляд на дизайн кухонь
Данський дизайн - це наша пристрасть та основа нашої продукції. Краса, простота та функціональність.
Надихнувшись кухнями данських архітекторів 1960-х років, ми створили дизайн Tasty, який є бездоганним доповненням непідвладному часу класичному скандинавському дизайну кухні.

Варіації Tasty

Дизайн Tasty представлений у чотирьох різних версіях: Linoleum, Color, Wood та Authentic. Для всіх чотирьох видів матеріалів характерна мінімалістична кругла ручка, в бездоганному виконанні. Цей елемент надає зручність і простоту використання. Доступні для замовлення ручки в матеріалі Wood, Color, Brushed Steel та Brass для контрасту з фасадом.

Стилістична єдність
Ми в захваті від поєднання дизайну Tasty зі стільницею Linoleum. Прекрасне поєднання крайки з масиву дуба на стільниці з фрезерованою ручкою Tasty робить всю кухню елегантною та мінімалістичною. Також в асортименті представлені стільниці Wood з цільного дерева, HPL та Quartz з кварцового каменю.

МАТЕРІАЛИ ФАСАДІВ TASTY


МАТЕРІАЛИ СТІЛЬНИЦЬ

ДЛЯ НАТХНЕННЯ
Ми зібрали галерею з різними варіантами втілення кухні з дизайном Tasty.
Це допоможе вам відчути настрій Tasty, розглянути всі візуальні нюанси дизайну та обрати бажане поєднання фасадів, стільниці та ручок.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна