STEP

Досвід, сучасне промислове обладнання та креатив команди ReStyle стали передумою створення дизайну STEP. Унікальна технологія та майстерність виробницва втілені в естетиці фасадів STEP: стрімкі лінії направлені вверх підкреслюють структуру деревини та загальну композицію кухні.
A new vision for kitchen design
Наша авторська розробка фрезерованного фасаду Step доведена до візуального ідеалу завдяки суворо підібраним матеріалам обробки. Показова та витончена кухня Step задовільнить функціональну потребу та стане самодостатньою окрасою простору.

Variants Step

Дизайн Step доступний у двох матеріалах: Wood дуб темний та Authentic.

Для дизайну фасадів Step ми пропонуємо два рішення ручок: накладні ручки з нашого ассортименту Basic або встроена ручка Evolution.

Варіативність поєднання матеріалу та ручки кожен раз формує особливий візуальний вигляд.

Design combinations
Дизайн Step вирішений у найбільш аутентичних та самобутніх декорах, які створять неймовірну атмосферу у вашому унікальному просторі в поєднанні з авторськими фасадами ReStyle.
Поєднайте кухню Step зі стільницею Wood чи Quartz аби довершити дизайн. Також в асортименті представлені стільниці з Linoleum та HPL.

STEP FRONT MATERIALS


COUNTERTOP MATERIALS

FOR INSPIRATION
We have compiled a gallery of Step kitchen options where you can consider all the visual aspects of the design. Be inspired by Step's style and choose your combination of cabinet fronts, countertops and handles.
By clicking on the button, you consent to the processing of personal data and agree to the privacy policy
Start a conversation about your kitchen.
We will be glad to hear from you :)
Salutna street 2, Kyiv, Ukraine