ПИТАННЯ / ВІДПОВІДІ
Скільки коштує кухня на замовлення?
Ми виготовляємо кухні на замовлення за найлояльнішими для замовників цінами. Вартість кухні на замовлення від виробника залежить від обраного проєкту, розмірів та конфігурації кухонного гарнітуру.
БІЛЬШЕ
При визначенні ціни кухні на замовлення в Києві враховуються також:
кількість секцій (верхні та нижні);
вартість фасаду та корпусу;
кількість та тип шухляд, систем зберігання та органайзерів;
вартість фурнітури (ми використовуємо найкращу фурнітуру від бренду Blum);
тип стільниці;
вартість деревообробки тощо.

Фасади з натурального дерева мають більшу ціну, ніж фасади з плит, що слід враховувати. Якщо ви плануєте встановити вбудовану побутову техніку – наші дизайнери запропонують проєкт із пеналами під холодильник чи духовку.
Вартість виготовленої нашою компанією кухні на замовлення у Києві є доступною для всіх замовників.

Як розрахувати вартість кухні на замовлення?
Виготовлена за індивідуальним дизайн-проєктом кухня на замовлення – вигідне інвестування грошей у власний комфорт. При виборі дизайну власник будинку, квартири чи офісу має можливість максимально зручно облаштувати кухонне приміщення, приховати недоліки кімнати та підкреслити переваги. Вартість виготовлення нашою компанією кухні на замовлення в Києві визначається індивідуально, причому приблизну вартість замовник може розрахувати самостійно.

Щоб розрахувати вартість кухні на замовлення від виробника, достатньо зайти в розділ «Ціни» нашого сайту та скористатися калькулятором загальної вартості, відзначивши варіант дизайну, матеріали виготовлення, тип стільниці, різновид ручок тощо.

Точну вартість кухні на замовлення озвучить менеджер після уточнення всіх деталей.