НОВЕ МИСЛЕННЯ В КУХОННІЙ ІНДУСТРІЇ

ReStyle це дизайнерський бренд меблів, який вважає, що в кухонній індустрії потрібно робити речі по іншому, та намагається змінити традиційні ролі споживчого досвіду, зробити дизайн доступним для багатьох людей у світі.
У 2021 році ми започаткували цей бренд і запустили сім колекцій кухонних меблів, розроблених Українськими талановитими дизайнерами. Навіть зараз ми продовжуємо створювати нові моделі й дизайни та незабаром з'явиться ще більше продуктів.
"Ми хочемо, щоб більше людей мали можливість дозволити собі якісну кухню з відмінним дизайном за справедливу ціну.
Ми знаємо, що гарні меблі коштують дорого і процес замовлення та виробництва досить довгий. Сьогодні ринок кухонних меблів дуже різноманітний, але в ньому немає рішення дизайнерських якісних меблів з мінімальною участю замовника за доступною ціною.
Я перевідкрив процес замовлення кухні, більше не потрібно його ускладнювати, замовлення можна зробити онлайн, а взірці ми відправимо поштою і бюджет буде таким самим, як у приватного майстра, але від професійного дизайнера, фабричної якості з гарантією і вчасно.
Ми не стали економити на матеріалах і фурнітурі, і як і раніше вважаємо, що в кухні повинна бути тільки найкраща фурнітура, а це Blum. Корпус має бути виготовлений з ламінованої плити 18 мм. та обов'язково сертифікованої. Крайка приклеєна на поліуретановий клей, що гарантує не видимий шов та захист від вологи на довгі роки. І звичайно дуже точне фрезерування та свердління деталей, що гарантує надійне та швидке складання модулів та виробу в цілому."
засновник бренду Роман Сидоренко
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна