ReStyle.

The design concept of the brand was founded in 2021.
Бренд дизайнерських меблів ReStyle започатковано у 2021 році та створено перших сім колекцій кухонних меблів спільно з українськими дизайнерами.
нове мислення
в меблевій індустрії
Ми хочемо, щоб більше людей мали можливість дозволити собі якісні меблі з відмінним дизайном за справедливу ціну.
Ми знаємо, що гарні меблі коштують дорого і процес замовлення та виробництва досить довгий. Сьогодні ринок меблів під замовлення дуже різноманітний, але в ньому немає рішення дизайнерських якісних меблів з мінімальною участю замовника за доступною ціною.
Я перевідкрив процес замовлення кухні, більше не потрібно його ускладнювати, замовлення можна зробити онлайн, а взірці ми відправимо поштою і бюджет буде таким самим, як у приватного майстра, але від професійного дизайнера, фабричної якості з гарантією і вчасно.
Ми не стали економити на матеріалах і фурнітурі, і як і раніше вважаємо, що повинна бути тільки найкраща фурнітура, а це Blum. Корпус має бути виготовлений з ламінованої плити 18 мм, та обов'язково сертифікованої. Крайка приклеєна на поліуретановий клей, що гарантує невидимий шов та захист від вологи на довгі роки. І звичайно дуже точне фрезерування та свердління деталей, що гарантує надійне та швидке складання модулів та виробу в цілому.
Про ReStyle:
Завантаження:
Експозиції ReStyle:
Слідкуй за нашим світом:
Established in 2021. All rights reserved ©