РУЧКИ

З ReStyle в кожній деталі вашого простору пануватиме естетика та дизайн. Навіть такий елемент як ручка має грати в єдиній концепції та доповнювати композицію, для цього ReStyle використовує якісні данські ручки. Накладні ручки вам знадобляться для доповнення дизайнів Basic та Step.

Зверніть увагу на форму ручок та положення в якому вони можуть бути закріплені. Якщо ви прагнете чистого дизайну з мінімалістичними акцентами, то краще обрати ручку Sheet чи Blaze, які встановлюються на торець фасаду, є немов би його продовженням. Натомість асортимент з ручок, що встановлюються безпосередньо на поверхню фасаду створять акценти в місцях розміщення, формуючи суцільну композицію кухні.
Колір ручок рекомендуємо підбирати в тон до інших елементів таких як мийка чи кран, аби ваша кухня сприймалась як єдине ціле. Якщо не прив'язуватися до іншої кухонної фурнітури, то найкращим вибором є чорні матові чи брошовані ручки, вони завжди стильно виглядають та добре пасуватимуть до будь-якого матеріалу з нашого асортименту.
як обрати ручку?
Назад
Назад
Established in 2021. All rights reserved ©