ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Планування нової кухні ми зробили нескладним процесом.
Ось кілька кроків, які допоможуть створити чудову та продуману кухню.
Розпочніть з побажань до зовнішнього вигляду.
Подумайте, що ви шукаєте з точки зору дизайну та композиції, отримайте натхнення в нашій галереї та на сторінках дизайнів.
Дизайни кухонь
Галерея натхнення

Визначтеся з бажаним дизайном та матеріалом кухні. Скористайтеся прикладами цін в нашому калькуляторі, щоб зорієнтуватися яка композиція, дизайн та матеріал вам більше підходить.
Приклади цін

Замовте зразки матеріалів які вас зацікавили аби спробувати їх у себе вдома, щоб підібрати відтінки, що підходять до інтер'єру та атмосфери вашого будинку. Витрачену суму на зразки ми повертаємо при покупці кухні ReStyle.
Замовити зразки

Зробіть заміри приміщення та замалюйте план кімнати. Далі уявіть композицію своєї майбутньої кухні та за бажанням зробіть ескіз.
1.Підготовка
Замовляйте онлайн-зустріч тривалістю до 45 хвилин в календарі з персональним дизайнером та надсилайте нам своє планування з ескізом в будь-який зручний для вас спосіб.
Замовити онлайн-зустріч

На онлайн-зустрічі ви з дизайнером підберете матеріали та поєднання, обговорите яку техніку ви плануєте встановлювати, складете професійну зручну конфігурацію кухні згідно з вашими побажаннями та очікуваннями, а в кінці отримаєте перший прорахунок вашої кухні.

Ми будуємо наші онлайн-зустрічі так, щоб ви могли разом з дизайнером пройти шлях підготовки більш ґрунтовно та з професійним дизайнерським досвідом. Тому навіть якщо ви пропустили деякі етапи підготовчого процесу, то на онлайн-зустрічі обов'язково всі питання будуть обговорені та вирішені.
Дизайн - це робота, яку ми з радістю зробимо для вас. Після отримання першої пропозиції дизайну вашої майбутньої кухні ми попросимо передплату в розмірі 4000 грн, для продовження опрацювання вашого проєкту та здійснення замірів приміщення (якщо надалі замовник відмовився від замовлення даного проєкту, передплата не повертається).
2.Зустріч з персональним дизайнером
На цьому етапі необхідні професійні заміри вашого приміщення. Ми пропонуємо послуги нашого спеціаліста, який з допомогою технології 3D сканування приміщення швидко та точно отримає необхідні розміри. Також якщо ви бажаєте, то можете взяти на себе відповідальність та зробити заміри самостійно чи залучити свого спеціаліста з замірів. Ми обов'язково підтримаємо вас консультацією та надамо рекомендації.

За отриманими розмірами наш спеціаліст з дизайну відтворить проєкт вашої майбутньої кухні, а технолог-конструктор уважно прорахує кожний елемент аби все стало як належне. Наш спеціаліст з дизайну погодить з вами остаточні деталі на черговій відео зустрічі.

Коли проєкт остаточно узгоджено ми попросимо передплату 50%, після чого не більше ніж за 20 днів ваша кухня буде готова та запакована чекатиме на виробництві, і ми надсилаємо вам фото готового замовлення та очікуємо на остаточний розрахунок та готуємо до відправлення перевізником.
3.Проектування та виробництво
Наші кваліфіковані підрядники здійснюють доставку до вашого будинку в будь-яке місто України, якщо не буде зазначено інше. Тож вартість доставлення входить до суми замовлення та окремо доплачувати не потрібно.

Встановлення кухні це один з важливих етапів, тож ми рекомендуємо залучати до цієї справи професіоналів з досвідом. Ми пропонуємо три шляхи здійснення монтажу кухні - спеціалістами ReStyle, які мають досвід встановлення, або вами самостійно, якщо ви вправний майстер, або ж вашими підрядниками якщо маєте вдалих спеціалістів. Монтаж від ReStyle сплачується додатково після встановлення кухні, зазвичай це 15% від вартості замовлення. Якщо ж ви обираєте шлях збирати кухню самостійно, то берете на себе відповідальність за цей процес, а ми гарантуємо технологічно вироблений продукт, точність свердлення, якість деталей та комплектуючих, та надамо потрібні консультації та інструкції з встановлення та збирання. Замовлення поставляється в вологозахищеній упаковці з надійним захистом на палетах.
Інструкції з монтажу
4.Доставка та монтаж
Про ReStyle:
Завантаження:
Експозиції ReStyle:
Слідкуй за нашим світом:
Established in 2021. All rights reserved ©