КОРПУС

ReStyle використовує сучасний програмний продукт з відпрацьованим роками набором модулів, які легко адаптувати під індивідуальні розміри різних приміщень. Це гарантує високу якість технології виробництва та забезпечує можливість підбору ідеальної композиції в будь-якому просторі.
Для корпусу ви можете обрати один з трьох кольорів: білий, попелястий або графіт.

Корпуси виготовляються з ламінованих плит високої якості товщиною 18 мм. Поверхня матеріалу корпусу однотонна з мілкою зернистою фактурою, що зменшує ризики появи подряпин чи інших слідів зносу, також такий матеріал є легким та невибагливим в прибиранні.

Технологія виробництва та збирання конструкції забезпечує міцну внутрішню основу кухні. Всі торці деталей проклеєні крайкою в тон з використанням поліуретанового клею, що забезпечує надійність та чистий ідеальний край, навіть через роки.
попелястий
білий
графіт
Подвійні кріплення
Корпус секцій збирається з використанням подвійного кріплення на шкант та Minifix. Всі кріплення розташовані так аби були невидимі в результаті монтажу кухні.

Фурнітура
ReStyle використовує тільки якісну фурнітуру, найкращим виробником на ринку фурнітури для кухонь є Blum з яким ReStyle співпрацює вже понад 10 років.

Відбійники
Всі фасади по кутах та по довжині високих фасадів комплектуються відбійниками. Це попереджає пошкодження обробки фасаду та забезпечує м'яке закривання. Дані відбійники міцно закріплені та за рахунок комбінованого складу зберігають свій колір довгі роки.
Кріплення полиць
ReStyle для полиць виконує п'ять рівнів свердлінь діаметром 3 мм для встановлення тримачів. Таким чином в будь-який момент можна легко змінити положення полиці якщо знадобиться відділ повище.

Кріплення підвісних секцій
Підвісні секції встановлюються на стіну з допомогою монтажних підвісів. Зсередини корпусу секції підвіси закриваються білою заглушкою для чистоти вигляду.

Задня стінка
У підвісних секціях задня стінка повністю фіксується в пази. А у секціях на ніжках задня стінка розміщується в пази в боковинах та фіксується саморізами до дна та верхньої перемички.
тримач для полиць
заглушка на підвіс
кріплення задньої стінки
меблевий підвіс
Established in 2021. All rights reserved ©