ПРО ДИЗАЙН

Скандинавське бачення та атмосфера українського міста, які майстерно відтворені та поєднані в кухнях бренду - це справа творчості та плідної праці команди ReStyle спільно з відомими українськими дизайнерами.

"Я знаю, що гарні меблі коштують дорого і процес замовлення та виробництва досить довгий. Сьогодні ринок меблів під замовлення дуже різноманітний, але в ньому немає рішення дизайнерських якісних меблів за доступною ціною з мінімальною участю замовника.

Я професіонал та фанатик своєї справи і я перевідкрив процес замовлення меблів, більше не потрібно його ускладнювати, замовлення можна зробити по відеозв'язку, взірці ми відправимо поштою, заміри зробить кваліфікований спеціаліст 3D-сканером і бюджет буде менший ніж у приватного майстра, але від професійного дизайнера, фабричної якості з гарантією та вчасно."
ідея
Засновник бренду ReStyle Роман Сидоренко
"У багатьох з початком ремонту виникає дилема: на Pinterest все класно, але… як і де це купити? Хто знає? Що нам робити? Де знайти супермебляра, здатного втілити картинку в реальність? Кухня із задоволенням! Ідея одразу спала нам на думку. Нам не потрібно вдумуватися в технологічний процес, окремо підбирати стільницю та техніку, фурнітуру та освітлення для кухні. Запропонуйте нам готовий продукт в одному місці. Задоволення від замовлення та до моменту приготування на новій кухні – ось наша основна ідея! Кухня, яку рекомендують друзі. Замовляєте модель, в якій вже все підібрано, підключаєте і з легкістю готуєте!"
Жека Литвиненко
Розробник концепції бренду ReStyle
"Ми підібрали фасади та оздоблення, які вписуються в бюджет та стилістику бренду. Для кожної моделі підібрано унікальну фурнітуру в скандинавському стилі: накладну та врізну, все дуже витончено та зручно! Самі спробуйте! Естетика Scandi близька нам за духом. Прості форми, тактильні матеріали природних шпонів та фрезеровок, натуральні лінолеуми та HPL, структурний тонований МДФ та матові фарбування природних кольорів… Тонко продумані деталі для тривалого користування, Ваша кухня прослужить довше. І – все це зі смачною ціною. Спробуйте! Ми впевнені, що Вам точно сподобається!

Ви насолоджуватиметеся процесом приготування на своїй кухні. Ммм … слинки течуть! Приємно та апетитно!"
відтворення ідентичності
Відкритий простір кухні-вітальні вже давно полюбився прихильникам нового бачення та став стандартним рішенням в сучасному інтер'єрі. Разом з цим змінюється і підхід до дизайну кухні. Тепер кухня повинна бути не лише функціональною необхідністю, а стати самодостатньою окрасою оселі, відтворювати характер та персональне відчуття прекрасного її власника.
ReStyle дає цю можливість - ключ до створення відкритих та природних просторів, в яких кожен може відобразити свою ідентичність.
дизайн в деталях
В розробці кухонь ReStyle дизайнери працювали над візуальною концепцією, потурбувалися про зручність та ергономічність, а команда технологів створила міцні та функціональні модулі, які легко адаптуються під будь-який простір і прослужать довгі роки. Ми використовуємо невидимі монтажні кріплення, що гарантують візуальну чистоту без зайвих гвинтів.
Кухні ReStyle є самодостатніми об'єктами, це дає змогу проектувати інтер’єр кухні легко та по-дизайнерськи навіть самостійно. Тому наші кухні складаються з модулів які ідеально поєднуються між собою, складаючи цілісну композицію, а цоколь в матеріалі фасадів та бічні накладки довершують дизайн. Кожен елемент продуманий до дрібниць, ми розробляли кожен міліметр, кожне з’єднання та примикання деталей аби наші клієнти мали змогу отримати найприємніші враження від новенької кухні.
дизайнерська кухня - легко та швидко
Ми знаємо, що сучасні кухні це повноцінні меблі які можна розмістити як від стіни до стіни, так і незалежно від обмежень простору, це буде мати ефект художнього виставкового вигляду, ще говорять «кухня, як з картинки».
Прагнення заповнити всі стіни громіздкими шафами до самої стелі, ще й по периметру кімнати це не дизайн, це повинно забутися та залишитися в минулому. ReStyle про кардинально новий підхід до проектування кухні. Зробіть заміри свого простору та замовляйте онлайн-зустріч, ми покажемо вам, що таке сучасна дизайнерська кухня яка легко та швидко стане вашою ;)
а роки користування з задоволенням підтвердять бездоганну якість наших розробок.
Established in 2021. All rights reserved ©