ШУХЛЯДИ

Найпростіший та найдоступніший спосіб покращити користувацькі якості виробу це використати висувні шухляди. В порівняні зі звичайними секціями з полицями, наявність шухляд значно спрощує зберігання простору чистим та незасміченим.

Легкий та швидкий доступ до усього вмісту шухляди гарантують напрямні повного висуву. Також всі ящики комплектуються системою м'якого закривання з дотягувачами, такі дрібниці відчутно покращують споживчі якості виробу та створюють комфорт користування.

Доповніть ваші меблі дерев'яними ящиками власного виробництва ReStyle або ж новітніми металевими ящиками Merivobox від провідного австрійського виробника Blum.
шухляди
Merivobox Blum
Ящики Merivobox від австрійського виробника Blum мають якість преміального виробу, витримують сильні навантаження вагою та задовольняють найвибагливіші споживчі потреби. Тонкі боковини та стильний дизайн зі стриманими лініями, що поєднані з досконалою системою відкривання.

Металеві ящики Merivobox постачаються в білому або графітовому кольорі на вибір.

Розміри ящиків:
M низький ящик - висота боковини 91 мм,
M внутрішній низький ящик - висота боковини 91 мм,
Е високий ящик - висота боковини 192 мм.
шухляди
Wood ReStyle
Ящики Wood виготовляємо самостійно на виробництві ReStyle. Стильні та екологічні ящики з натурального дуба - невід'ємна частина скандинавського дизайну.

Дерев'яні ящики Wood постачаються в натуральному віддтінку дуба. Направляючі Blum.

Розміри ящиків:
M низький ящик - висота боковини 120 мм,
M внутрішній ящик - висота боковини 120 мм,
С високий ящик - висота боковини 250 мм.
Established in 2021. All rights reserved ©