Команда ReStyle залюбки співпрацює з дизайнерами та архітекторами, реалізовує дизайнерські проекти та постійно шукає креативні ідеї дизайнів різних видів меблів.

ReStyle пропонує прозору ідею співпраці за двома напрямками: предметний дизайн та реалізація дизайнерських проектів (в тому числі й серійне виробництво). Потужною основою для цього є власне сучасне виробництво, налаштовані канали онлайн та офлайн продажів, та експозиції в різних містах світу: Києві, Лондоні та Торонто.

Ви можете поділитися з ReStyle вашими ідеями або проектами через форму нижче або ж одразу зв'язатися будь-яким зручним для вас способом.

Співпраця з ReStyle

Велика кількість переваг як для партнерів, так і для замовників
Чесні ціни в відкритому доступі
Ціни на меблі ReStyle фіксовані та формуються в програмному продукті. Приклади цін розміщені на сайті в вигляді калькулятора, де легко зорієнтуватися в діапазоні вартості різних дизайнів та матеріалів.
Безкоштовний комплект зразків матеріалів
Для партнерів, ReStyle надає повний комплект зразків матеріалів, після першого замовлення. Також всі зразки дизайнів та матеріалів представлені для замовлення на сайті.
Сучасне технологічне виробництво
Виробництво ReStyle має все необхідне технічне устаткування та сучасне програмне забезпечення, завдяки чому є можливість для реалізації складних дизайнерських рішень.
Швидкі терміни виготовлення
Завдяки власному виробництву повного циклу з високою пропускною спроможністю ReStyle гарантує точні та швидкі терміни виробництва.
Цифровий контент в доступі
3D моделі, зображення та всі необхідні технічні матеріали розміщені в вільному доступі на сайті.
Купуйте безпосередньо у ReStyle без зайвих витрат
Купуючи у ReStyle ви отримаєте дизайнерські меблі напряму від виробника без зайвих націнок та посередників.

ReStyle немає зайвих витрат на брендові шоуруми з високою орендною платою, натомість є невеликі експозиції в декількох містах та країнах на партнерській основі, що значно скорочує додаткові витрати та не створює націнок на продукцію. Також формат продажів онлайн дозволяє не витрачатися на офіси в кожному місті, та є можливість віддаленої роботи. І таким чином формується адекватна чесна ціна на зрозумілий товар та конкретні послуги: створення проекту, виготовлення меблі та встановлення.
Реферальна програма для клієнтів-амбасадорів ReStyle
Кожен клієнт ReStyle має можливість стати амбасадором бренду та отримувати 10% від продажу меблів.

Як це працює?
Фото та адреса вашого проекту будуть розміщені на нашому сайті, і ви отримаєте повідомлення коли потенційний клієнт замовить перегляд меблів саме у вас в будинку у зручний для вас час. Ми підтримуємо вас протягом усього процесу, і ваше єдине завдання – дбати про відвідувачів (і меблі) протягом 15 хвилин, поки вони захоплюються вашим простором та меблями.
Якщо клієнт купує меблі ReStyle, ви отримуєте 10% від її вартості як бонус за свої зусилля.

Чому ми це робимо?
Меблі найкраще виглядають у справжніх будинках і там, де їх використовують за призначенням: готують, сидять, стоять, лежать. Зрештою, саме життя та процес користування збагачує меблі, і це те, що ми хочемо показати.
Торгові знижки
З ReStyle знижка починається від 5%. Система знижок повністю прозора, діє за системою накопичення, зі збільшенням загальної вартості зроблених замовлень знижка зростає.

  • До 5 000 євро – знижка 5%.
  • 5 001 - 10 000 євро – знижка 7%.
  • 10 001 - 30 000 євро – знижка 10%.
  • 30 001 - 50 000 євро – знижка 15%.
  • Більше 50 001 євро - знижка 20%.
приймаємо дзвінки з пн-пт з 10 до 18
Маєте проекти, ідеї чи бажання створювати?

Якщо вас надихає стиль ReStyle, близька естетика сканді, та ви не згодні на компроміси щодо дизайну, якості чи екологічності, тоді запрошуємо вас до співпраці з ReStyle. Надсилайте свої ідеї чи проекти через форму нижче або зв'яжіться будь-яким зручним для вас способом.
Заповніть інформацію, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Established in 2021. All rights reserved ©