HALF MOON

Кухня з дизайном HALF MOON за мотивами сонця та місяця. Натуральність та природність підкреслена тактильними екологічними матеріалами, а легкий стильний штрих у вигляді напівкруглої ручки створює лаконічні акценти.
Новий погляд на дизайн кухонь
Бездоганність природних форм є натхненням для створення простих та функціональних дизайнерських концепцій. Так за мотивами сонця та місяця з'явився дизайн кухні Half Moon.

Варіації Half Moon

Дизайн Half Moon представлений у чотирьох різних версіях: Linoleum, Color, Wood та Authentic. Для дизайну Half Moon характерна практична напівкругла ручка, в натуральних матеріалах з тактильними поверхнями. Доступні для замовлення ручки в матеріалі Wood, Color, Brushed Steel та Brass для контрасту з фасадом.

Стилістична єдність
Ми в захваті від поєднання дизайну Half Moon зі стільницею Linoleum. Крайка з масиву дуба на стільниці підкреслює природність дизайну, і формує єдиний дизайнерський концепт з ручкою Half Moon. Також в асортименті представлені стільниці Wood з цільного дерева, HPL та Quartz з кварцового каменю.

МАТЕРІАЛИ ФАСАДІВ HALF MOON
РУЧКА HALF MOON
Ручка Half Moon доповнюється напівкруглою вставкою, яка доступна в декорах Wood та Color.
Вставка закріплюється з тильної сторони за допомогою шурупів.

ВАРІАНТИ РУЧКИ HALF MOON.


МАТЕРІАЛИ СТІЛЬНИЦЬ

ДЛЯ НАТХНЕННЯ
Ми зібрали галерею з різними варіантами втілення кухні з дизайном Half Moon.
Це допоможе вам відчути настрій Half Moon, розглянути всі візуальні нюанси дизайну та обрати бажане поєднання фасадів, стільниці та ручок.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна