КОРПУС

В кожній деталі та елементі кухні ми прагнемо до бездоганної чистоти та високої якості.
Саме тому ми створили велику базу стандартних модулів за вдосконаленою технологією виробництва, забезпечили гнучкість в індивідуалізації деяких розмірів, що гарантує можливість підбору ідеальної композиції в будь-якому просторі.
Матеріал корпусу
Дизайн ReStyle пропонує три кольори корпусу на вибір: білий К201, попелястий К202 та графіт К203.

Матеріал корпусу однотонний з мілкою зернистою фактурою, що зменшує ризики появи подряпин чи інших слідів зносу. Легкий в догляді та безпечний в експлуатації.

Наші кухонні корпуси виготовляються з ламінованих плит високої якості товщиною 18 мм.
Технологія виробництва та збирання конструкції забезпечує міцну внутрішню основу кухні.
Всі торці деталей проклеєні крайкою в тон з використанням поліуретанового клею, що забезпечує надійність та чистий ідеальний край, навіть через роки.
Комплектуючі
Невидимі кріплення
Корпус секцій збирається з використанням подвійного кріплення на шкант та Minifix. Всі кріплення розташовані так аби були невидимі в результаті монтажу кухні.

Фурнітура
В наших дизайнах ми використовуємо тільки якісну фурнітуру, найкращим виробником фурнітури для кухонь на ринку є Blum з яким ми співпрацюємо вже понад 10 років.

Відбійники
Всі фасади по кутах та по довжині високих фасадів комплектуються відбійниками. Це попереджає пошкодження обробки фасаду та забезпечує м'яке закривання. Дані відбійники міцно закріплені та за рахунок комбінованого складу зберігають свій колір довгі роки.
Деталі
Кріплення полиць
Для полиць ми виконуємо п'ять рівнів свердлінь діаметром 3 мм для встановлення тримачів. Таким чином ви в будь-який момент зможете легко змінити положення вашої полиці якщо знадобиться відділ повище.

Кріплення верхніх секцій
Верхні секції кухні встановлюються на стіну з допомогою монтажних підвісів. Зсередини корпусу секції підвіси закриваються білою заглушкою для чистоти вигляду.

Задня стінка
Для нижніх секцій та пеналів ми встановлюємо задню стінку в пази боковин та фіксуємо саморізами до дна та верхньої перегородки. У верхніх секціях задня стінка повністю фіксується в пази.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна