CТІЛЬНИЦІ

Ми пропонуємо стільниці в декількох різних матеріалах: Linoleum, Wood, Quartz, HPL та ДСП з HPL покриттям.
Тут ви можете ознайомитися з характеристиками кожного матеріалу стільниць аби вам легше було зробити вибір відповідно до ваших індивідуальних потреб.
Linoleum

Стільниці Linoleum мають товщину 22 мм. Виготовляються з вологостійкого ДСП з дубовою крайкою по всіх видимих сторонах, а поверхня покривається натуральним органічним лінолеумом, який приклеюється на міцний клей під високим тиском для забезпечення підвищеної надійності. Стільниці вкриті лінолеумом є довговічними, мають матову поверхню з приємною фактурою та з унікальними кольорами. Поверхня сприймається як м'яка, але є досить міцна та стійка до зносу.

Основні характеристики: лінолеум повністю натуральний, органічний матеріал, тактильно приємний, легкий в догляді та прибиранні, оновлюється шляхом догляду засобами для лінолеуму.

від €150 за м.п.
Wood

Стільниці Wood це дубовий щит товщиною 30-35 мм. За кольором стільниці можуть бути натурального відтінку або тоновані на вибір, та вкриваються трьома шарами вологостійкого лаку. Стільниці з дерева є довговічними, безпечними та якісними, а дуб є натуральним, екологічним матеріалом, який робить кожен виріб унікальним завдяки живій структурі деревини.

Основні характеристики: натуральний, екологічний матеріал, тактильно приємна поверхня, легкий в догляді та прибиранні, оновлюється шляхом повторної обробки лаком.

від €180 за м.п.
HPL

Тонкі стільниці HPL мають унікальні фактури та самобутні декори які імітують натуральні матеріали. Товщина стільниці 12 мм гарантує візуальну легкість, а чорний брошований край підкреслить композицію кухні. Виготовляються стільниці HPL на основі комбінованого високоміцного композитного матеріалу під тиском, з декором заламінованим у поверхню. Матеріал HPL є дуже міцним, стійким до вологи, високих та низьких температур, а колір та фактура стільниці зберігається в первозданному вигляді довгі роки.

від €230 за м.п.
Основні характеристики: екологічний матеріал, тактильно приємна поверхня, стійкий до зносу, термостійкий, вологостійкий, дуже легкий в прибиранні та догляді.

ДСП з HPL покриттям

Стільниці виготовлені з вологостійкого ДСП та покриті HPL. З боків вкриваються ПВХ крайкою товщиною 2 мм по технології поліуретанового приклеювання, що гарантує міцність та стійкість до вологи на довгі роки. Товщина стільниці 38 мм.

Основні характеристики: тактильно приємна поверхня, стабільний, стійкий в експлуатації, термостійкий, вологостійкий, легкий в прибиранні, великий вибір декорів.

від €80 за м.п.
Quartz

Стільниці Quartz виготовляються з кварцового агломерату, що створюється на промислових технологічних лініях. До його складу входять екологічно чисті компоненти: кварцова крихта, полімерна смола та натуральний пігмент. Стільниці Quartz мають товщину від 20 мм до 40 мм. Стільниця з кварцевого каменю стане значущим та елегантним акцентом кухні. Стійкий до зносу, вологи та подряпин матеріал Quartz прослужить довгі роки.

Основні характеристики: гладка глянцева або фактурна поверхня, міцний, стабільний, стійкий до зносу, термостійкий, вологостійкий, легкий в прибиранні.

від €240 за м.п.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна