МАТЕРІАЛИ ФАСАДІВ

Ознайомтеся з матеріалами та декорами фасадів. Перед Вами розкривається асортимент найвиразніших та найсучасніших матеріалів відібраних командою дизайнерів ReStyle на основі аналізу найкращих представників світового ринку.
При виборі враховуйте свої особливі потреби, аби було легше обрати який матеріал підходить саме Вам, ми зробили детальні описи з характеристиками та рекомендаціями з догляду по кожному матеріалу з нашої пропозиції.
Linoleum

Фасади з лінолеуму виготовляються на основі МДФ, з лицьового боку лінолеумом товщиною 2 мм та з натуральним шпоном дуба з тильного боку та по краях. Ми любимо наші лінолеумні фасади зокрема за глибокі кольори, довговічність та органічну матову поверхню з фактурою, що сприймається як м'яка, але є досить пружна та стійка до зносу. Споживчі якості лінолеуму та гнучкість в виробництві роблять цей матеріал унікальним.

Фасади в матеріалі Linoleum доступні з дизайнами Tasty, Half Moon, Evolution та Basic.
від €155 за м²
Authentic

Фасади з Authentic виготовляються на основі тонованого МДФ за інноваційною технологією. Вироби з усіх сторін покриваються трьома шарами лаку. Натуральний екологічний матеріал Authentic має декілька відтінків тонувань. Унікальний аутентичний вигляд створюється за рахунок структури матеріалу, що виготовлений шляхом пресування подрібленої деревини різної фракції.

Фасади в матеріалі Authentic доступні з дизайнами Tasty, Half Moon, Evolution, Basic, Step та Joy.

від €120 за м²
Wood

Вироби з Wood виготовляються на основі МДФ, який шпоновано з лицьової, тильної сторони та по краях. Шпоновані фасади покриваються трьома шарами лаку. Пропонуємо на вибір шпон дуба в натуральному відтінку та декількох тонуваннях, шпон берези та американського горіха. Натуральний шпон це довговічний, безпечний та якісний матеріал, який робить кожен виріб унікальним завдяки живій структурі деревини.

Фасади в матеріалі Wood доступні з дизайнами Tasty, Half Moon, Evolution, Basic та Step (тільки в декорі дуб темний).

від €120 за м²
Color

Матеріал Color доступний в декількох натуральних матових відтінках, які легко можна комбінувати між собою та з іншими матеріалами. Фасади з Color виготовляються на основі МДФ, який покривається з усіх сторін двома-трьома шарами матової фарби, що гарантує зносостійкість та довговічність. Також ви можете замовити фасади в будь-якому кольорі NCS, який відповідає вашим мріям про дизайн кухні, за додаткову плату в розмірі 200 євро за колір.

Фасади в матеріалі Color доступні з дизайнами Tasty, Half Moon, Evolution, Basic та Joy.

від €120 за м²
Laminate

Вироби з Laminate виготовляються на основі двосторонніх ламінованих плит з фактурою. Крайка в тон до декору приклеюється на край фасаду з допомогою поліуретанового клею, що забезпечує надійність та чистий ідеальний край, навіть через роки. Асортимент фасадів Laminate представлений в різноманітних декорах та фактурах, таких як бетон, дерево чи кольорові однотонні.

Фасади в матеріалі Laminate доступні з дизайнами Evolution та Basic.

від €25 за м²
Soft Touch

Фасади Soft Touch мають теплі однотонні відтінки. Матеріал виготовляється з мілкої фракції деревини, що пресуються під тиском та високою температурою, без додавання додаткових засобів. Товщина матеріалу 19 мм. З лицьової сторони шовкова ламінація, а з тильної сторони білий гладкий ламінат. Крайка завжди в тон до декору фасаду. Покриття матеріалу Soft Touch незвичайно тактильне та шовкове на дотик.

Фасади в матеріалі Soft touch доступні з дизайнами Evolution та Basic.

від €50 за м²
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна