НАКЛАДНІ РУЧКИ

Скандинавський дизайн в кожній деталі вашого простору - стилістична ідея бренду ReStyle.
Накладні ручки вам знадобляться для доповнення дизайнів Basic та Step.
Ви можете обрати ручки з нашої бази або придбати будь-які інші там де вам зручно. В другому випадку обов'язково повідомте вашого менеджера ReStyle про розміри, бажане місце розташування на фасаді та спосіб кріплення ваших ручок аби ми підготували свердлення під закріплення, така послуга оплачується додатково.
РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПІДБОРУ РУЧОК
Зверніть увагу на форму ручок та положення в якому вони можуть бути закріплені. Якщо ви прагнете чистого дизайну з мінімалістичними акцентами, то краще обрати ручку Sheet чи Blaze, які встановлюються на торець фасаду, є немов би його продовженням. Натомість асортимент з ручок, що встановлюються безпосередньо на поверхню фасаду створять акценти в місцях розміщення, формуючи суцільну композицію кухні.
Колір ручок рекомендуємо підбирати в тон до інших елементів таких як мийка чи кран, аби ваша кухня сприймалась як єдине ціле. Якщо не прив'язуватися до іншої кухонної фурнітури, то найкращим вибором є чорні матові чи брошовані ручки, вони завжди стильно виглядають та добре пасуватимуть до будь-якого матеріалу з нашого асортименту.
Назад до асортименту ручок
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Почніть розмову про свою кухню,
ми будемо раді чути вас :)
вул. Салютна 2, Київ, Україна