Скільки коштує кухня на замовлення: поради дизайнера


Кухня на замовлення однозначно не найдешевше рішення, але для більшості споживачів вже стало необхідністю обрати дизайн, що відображає індивідуальність та ідеально вписати кухню в наявний простір. Готові серійні кухні хоч і задовольнять потребу в кухні, але суттєво поступаються якістю та зовнішнім виглядом кухні на замовлення. Тож на сайті ReStyle ви можете обрати дизайн та матеріал і з'ясувати вартість кухні на замовлення або ж одразу замовляйте відеозустріч аби обговорити всі деталі з нашим спеціалістом з дизайну.

Скільки коштує кухня на замовлення? Це одне з ключових питань, що виникає у покупців. Як не прогадати та не переплатити за кухонні шафи? А скільки ж коштуватиме ваш дизайн? З’ясуємо все по пунктах як обрати саме те, що треба за свої гроші.Що впливає на вартість кухні на замовлення?


Кухня на замовлення в Києві виготовляється за індивідуальним проектом, в якому враховуються розміри приміщення, розробляється дизайн та індивідуально обираються матеріали. Тому такі кухні будуть коштувати в залежності від побажань клієнта. Загалом всі складові кухні впливають на кінцеву вартість кухні на замовлення, це розмір та конфігурація кухні, корпус, фасади, стільниця, фурнітура та комплектуючі. Розглянемо їх більш детально.


28.02.2023


© Команда ReStyle


Для простого та швидкого орієнтування по вартості виготовлення меблів скористайтеся зручним калькулятором цін на декілька популярних конфігурацій кухонь. Прорахувати кухню та дізнатися приблизну вартість можна на нашому сайті restyle.in.ua в розділі "приклади цін".

Також з радістю чекаємо на відеозустріч, так ви можете скористатись послугами спеціаліста з дизайну, спроєктувати та прорахувати кухню вашої мрії.


Розмір кухні


Ціна кухні на замовлення в Києві залежить від площі приміщення та конфігурації самої кухні, яка умовно поділяється на пряму, кутову, паралельну та кухню з островом. При прямому та кутовому варіантах кухні всі модулі розташовуються уздовж однієї-двох стін, такі кухні добре вписуються в невеликі простори та можуть складатися з мінімального набору секцій. Паралельна і кухня з островом вимагають великої площі приміщення та більш продуманого планування. Такі конфігурації естетично виглядають з пеналами та окремо розташованим робочим простором, що вимагає більшої кількості секцій та відповідно коштуватиме дорожче. Приклади різних конфігурацій та розмірів кухні можна переглянути на нашому сайті в галереї натхнення.


Корпус


Для виготовлення кухні на замовлення зазвичай використовується ЛДСП. Деякі виробники можуть виготовляти корпуси з ЛДСП товщиною 16 мм, в сегменті бюджетних кухонь це є базовим рішенням, але краще обирати ЛДСП товщиною 18 мм, це значно впливає на якість та міцність основи кухні. Компанія ReStyle використовує ЛДСП лише 18 мм для того, щоб кухні служили багато десятиліть.


Фасади


Ціна за фасади може становити до 50% вартості всієї кухні. На вартість фасадів впливає матеріал та дизайн, наприклад фасади з рельєфом будуть коштувати значно дорожче мінімалістичних рівних дизайнів. Асортимент матеріалів для фасадів дуже різноманітний, тут вирішувати вам що важливіше: естетика або стійкість до механічних пошкоджень. Якщо ви не вибагливий до натуральності, та полюбляєте практичність, для вас підійде ЛДСП, і це буде чудовий та ще й бюджетний варіант. За трохи більший бюджет можна обрати фарбовані фасади які можна підібрати під інтер'єр приміщення, або ж якщо екологічність та натуральність для вас не пусті слова, то шпоновані фасади, чи з покриттям з органічного лінолеуму ваш вибір.


Стільниця


Бувають різні варіанти стільниць, але в будь-якому разі одна з головних функцій - це добре витримувати експлуатаційні навантаження на кухні. Тож при виборі стільниці є і дуже доступний варіант, обравши стільницю з якісного вологостійкого ДСП вкритого термостійким пластиком ви отримаєте надійну та стійку поверхню на довгі роки. Така стільниця задовольнить всі потреби користувача, вона стійка до вологи, та добре витримує перепади температур. Якщо ви прагнете більш естетичного та тактильного вигляду, то є варіант обрати стільницю з натурального дерева чи органічного лінолеуму. Найбільш розкішними та вандалостійкими варіантами є стільниці з HPL, та з натурального чи штучного каменю. Такі стільниці мають преміальний вигляд та коштують трохи дорожче.


Вибір фурнітури та додаткових функціональних елементів також впливає на вартість кухні. Комплектація з демпферами, амортизаторами, додатковими функціональними елементами зробить використання кухні більш комфортним та є оптимальним в виборі кухні на замовлення. Також є пропозиції органайзерів для шухляд та інших рішень для зберігання, таких як висувні полиці, сушки для посуду в нижні секції, які не значно вплинуть на бюджет кухні, але додадуть технологічності та функціональності.
Вибір якісних шухляд та механізмів впливає на ергономічність та довговічність кухні. Ми використовуємо фурнітуру найвищої якості Blum, з гарантією до 20 років.


Фурнітура та комплектуючі

Established in 2021. All rights reserved ©