Як вибрати виробника кухні на замовлення?


Новій кухні бути! – вирішуєте ви і починається повний пригод шлях пошуку виробника кухні на замовлення. Порад багато і сипляться від усіх: від чоловіка мами і до тьоті Тамари. Тож “досипати” вам ми не будемо. Рекомендуємо поставитися до питання вибору виробника серйозно та прискіпливо. Для цього зручно впорядкувати свої вимоги за планом чи пунктами. Почнемо?Відгуки та їх кількість


Будь-яка компанія чи проєкт починається з аналізу ринку. І ваш проєкт “Ідеальна кухня” – не виняток. Запасайтесь терпінням, чашкою гарячого чаю і вперед читати відгуки та аналізувати рейтинги виробників кухонь. Будьте пильними до відгуків, їх повинно бути багато та “живі” за змістом. Це той випадок, де штучний інтелект ботів не на вашому боці.

Заносьте до свого рейтингу виробників кухні на замовлення, пропозиції яких вам сподобались та пройшли відбір за відгуками. Його зручно створити у вигляді звичайної таблиці, де позначати суб’єктивно бали виробникам за тією чи іншою характеристикою.


Географія виробника


Замовляйте кухню у місцевих компаній. Обираючи європейські гарнітури, важливо розуміти, що замовити їх безпосередньо у виробника навряд чи вийде. А якщо все-таки пощастить оформити таке замовлення, постачальники, напевно, зроблять солідну накрутку.

Підтримуйте українське, зараз є багато талановитих дизайнерів та якісних пропозицій від виробників кухні на замовлення. Київ особливо щедрий на такі пропозиції. Приклади можно переглянути в Галереї натхнення.


Вайб виробника компанії


Це емоційний та дуже суб’єктивний, але не менш важливий за інші, пункт. Вам повинна подобатися компанія виробника кухні на замовлення. Нехай вам будуть близькими позиціонування та цінності, оформлення сайту та навіть зручність замовлення. Бо все це про ставлення до клієнтів та любов до своєї справи.

Сподіваємося, що питання як вибрати кухню на замовлення від виробника більше не стоїть перед вами. І ви якомога скоріше будете насолоджуватися життям та приготуванням їжі на новій кухні.

Обирайте ReStyle – кухня буде швидко, якісно і доступно. Так буває!
Переконайтеся самі.

26.01.2023


© Команда ReStyle


Гарантійні умови


Обов’язково зверніть увагу на термін гарантійного обслуговування. Чим він вище, тим якісніше буде гарнітур. Наприклад, ReStyle дає гарантію на всі фасади – 3 роки, на шафи – 10 років, на всю фурнітуру Blum – 20 років.

Умови гарантії уважно вивчайте на сайті виробника кухні на замовлення. Частіше за все умови прописані в публічній оферті. Так, це не дуже весело читати, але потім не матимете неприємних сюрпризів.


Якість матеріалів - якість кухні


Надійні виробники віддають перевагу якісній європейській фурнітурі. Іноді аби зекономити недобросовісні виробники кухонь використовують китайські аналоги завіс та напрямних. Така фурнітура значно нижча за якістю, а кухня з нею вже роки через два втратить свій вигляд та комфорт в використанні, фасади перекосить, а ящики перестануть легко ковзати.

ReStyle використовує фурнітуру Blum з 20-річною гарантією. Рекомендуємо тільки найкраще, те, що перевірили особисто упродовж років співпраці.


Ціна


Коли йде мова про виробництво кухні на замовлення, ціна – дуже непросте питання. Тут суб’єктивно обирайте виробника у доступній для вас ціновій категорії. Не забудьте відразу переглянути та врахувати вартість додаткових послуг. Наприклад, збирання, встановлення, доставку кухні на замовлення.

Звертаємо увагу, що деякі бренди випускають різні лінійки, як у бюджеті, так і в преміальному сегментах. Ідея ReStyle якраз полягає в тому, що якісні дизайнерські кухні можуть бути за доступною ціною, фабричної якості та з гарантією. І швидко – усього за 20 днів.

Переконайтеся в доступності кухонь на замовлення від ReStyle на прикладах цін.

Кухні з дизайном та
задоволенням
Established in 2021. All rights reserved ©