ЦІНИ

Всі кухні ReStyle індивідуально розробляються під розміри для вашого будинку. Якщо у вас ще немає проекту і ви просто шукаєте зразкове уявлення про ціни в ReStyle, то можете легко зорієнтуватися на прикладах в калькуляторі цін.

Обирайте композицію кухні найбільш близьку вам за розміром та конфігурацією, змінюйте дизайн, матеріали та інші комплектуючі в калькуляторі, і отримуйте уявлення про вартість кухні від ReStyle.
Тисніть на композицію найближчу до ваших розмірів та бажаної конфігураціїї:
baby
довжина 240 см
normal
довжина 180x240 см
large
довжина 300 та 180 см
small
довжина 300 см
medium
довжина 360x180 см
big
довжина 300 та 300 см
Дизайн:
Dotyk
Tasty
Half Moon
Evolution
Step
Basic
Joy
Дизайн:
Dotyk
Tasty
Half Moon
Evolution
Step
Basic
Joy
Дизайн:
Dotyk
Tasty
Half Moon
Evolution
Step
Basic
Joy
Дизайн:
Dotyk
Tasty
Half Moon
Evolution
Step
Basic
Joy
Дизайн:
Dotyk
Tasty
Half Moon
Evolution
Step
Basic
Joy
Дизайн:
Dotyk
Tasty
Half Moon
Evolution
Step
Basic
Joy
Дизайн:
Dotyk
Tasty
Half Moon
Evolution
Step
Basic
Joy
Калькулятор домопоже отримати уявлення про ціни ReStyle.

Прорахунки в калькуляторі складаються зі стандартних секцій ReStyle. Всі кухні на замовлення виготовляються індивідуально під розміри клієнта.

В вартість не входить техніка, мийка, змішувач, та додаткові комплектуючі. Стільниці розраховані з урахуванням фактичного розміру на композиціях, при замовлені кухні стільниця розраховується окремо та буде відрізнятися від орієнтовних цін в калькуляторі.

За будь якими питаннями звертайтесь до ReStyle зручним для вас способом, спеціалісти з дизайну радо проконсультують та допоможуть вам.
Важливим критерієм при виборі меблів для кухні є вартість. Наша компанія виготовляє кухні на замовлення, ціни на які визначає декілька факторів. Вибрана нами цінова політика дозволяє отримати гарнітур, виготовлений відповідно до індивідуальних вимог та побажань, замовникам із різними фінансовими можливостями.

Як замовити кухню за доступною ціною

Наша компанія використовує екологічно безпечні сертифіковані матеріали (природні та штучні). Якщо вас цікавить кухня на замовлення та її ціна, достатньо вибрати відповідний вашим уподобанням, смакам та потребам варіант дизайну з представлених у нашій галереї. Необхідно також визначитися з кількістю та наповненням верхніх/нижніх секцій, вказати розміри приміщення тощо.
Менеджер назве орієнтовну вартість готових меблів. Якщо ціна вам не підходить, фахівець поцікавиться, яку суму ви готові витратити на кухню у стилі «датський мінімалізм». Це потрібно, щоб підібрати найбільш підхожий варіант.
Ми виготовляємо індивідуальні кухні, ціни на які також індивідуальні. Існує безліч способів отримати кухню своєї мрії за доступною ціною. Наші спеціалісти використають усі можливості для того, щоб ви отримали бажане.

Від чого залежить ціна кухні на замовлення

Складається ціна на кухні на замовлення від Restyle з урахуванням наступних факторів:
  • вартість матеріалів виготовлення (плита, край, фурнітура, стільниця);
  • витрати на обробку матеріалів (нарізка, свердління, фрезерування тощо);
  • вартість обробки та складання.

Незалежно від того, яку суму ви готові витратити на виготовлення кухні своєї мрії, ми гарантуємо високу якість матеріалів, обробки та збирання.
Якщо вас цікавить доставка готової кухні та складання – ціна послуги обговорюється окремо. Зателефонуйте нам за номером контактного телефону. Наші фахівці допоможуть обрати проєкт кухні в рамках вашого бюджету!